Kafasina Göre Dergi Ürünler

Garanti, İade ve İptal Şartları

GARANTİ, İADE VE İPTAL ŞARTLARI

 

Kafasinagore.com da satılan tüm ürünler, Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

 

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları en geç “2” iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama “3” iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturanızı göndermeniz gerekmektedir.

 

»  İademi hangi adrese göndereceğim?
İade Adresi: Kafasina Göre Dergi – Kavaklıdere Mah. Büklüm Cad. No:22/12 Çankaya / Ankara

»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

KafasınaGöre Dergi’ye  gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

»  Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.