sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2019

Kafasına Göre Dergi - Sayı 24

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Zeki Müren Posteri ve 2019 Nostalji Takvimi'ne sahip olabilirsiniz.  

  Editörün Kafasına Göre 

  Merhaba yeni yıl ve merhaba sevgili okuyucularımız!
  2019 yılın açılışını yine çok sevdiğimiz ve çok saygı duyduğumuz bir isimle yapmak istedik. 2019 yılında 31 yaşıma gireceğim ve Zeki Müren’i derinden seviyorum. Halbuki ben doğmadan sekiz yıl önce sahne hayatına veda etmiş. Çocuk yaşlarımda da bu dünyadan göçüp gitti. Benim yaşımdaki arkadaşlarım, benden küçükler hatta çocuk öğrencilerim bile onun adını ve şarkılarını biliyorlar, seviyorlar.
  Evet ama bu sevgiyi nasıl kazandı? Bugüne kadar onu sevmeyen bir kişiye bile rastlamamam mucize olamaz. Derginin sayfalarını karıştırdığınızda bunun mucize olmadığını ama onda bir şeytan tüyü, Allah vergisi bir yetenek olduğunu göreceksiniz. 
  Onu yakından izleyenlerin, tanıyanların bir bir bizi terk ettiklerini düşündüğümüzde bu sayıyı hazırlamakta geç bile kaldığımızı fark ettik. Geçtiğimiz yıl ocak ayında gösterime giren Arif V 216 filminde Zeki Müren’i gördük. Bizim neslin sadece bant kayıtlarından, videolarından tanıdığımız, hayran olduğumuz Zeki Müren’i renkli bir filmde Çağlar Çorumlu canlandırmıştı. Çok çok sevdik ve akıllarımızdan çıkmadı, artık zaman Zeki Müren zamanıydı. 
  Ne varsa eskilerde var dediklerini de düşündük, o yıllara gidelim de ne varmış dedik. Hayatın daha samimi, insanların daha anlayışlı olduğu o yıllardan örnek almamız gerektiğini hatırlatmak istedik. 
  Belki bu okuduklarımızdan sonra 2019 yılında yepyeni bir biz oluruz. Geçmişi, Zeki Müren’i okuduğumuzda sanata, eğitime önem veren toplumu oluşturmaya çalışırız. Yeni yıl kararlarımızı uygulamaya geçtiğimizde nasıl Zeki Müren Türkiye’nin sanat ve müzik camiasını kökten değiştirdiyse bizlerin de birer birey olarak kökten değişimin kaynağı olabileceğimize inanalım.
  Nice Hayırlı Yıllar Efendim...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.