sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.


Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla bu sayfanın altında yada sol taraftaki menüde listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Siparişin Kargoya Verilmesi

  Kafasinagore.com adresinden Saat 16:00 ‘ya kadar verilen siparişleriniz gün içerisinde, 16.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

 • Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

  Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için İletişim Sayfamızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. En yakın zamanda siparişinizin durumu değerlendirilerek  bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

  Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

  1. Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
  2. Siparişinizdeki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır. Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız.
  3. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir.
  4. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız. Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen  (0 312 419 93 92 ) numaralı Müşteri Destek Hattımızdan bize ulaşınız.

  Tüm sorunlarınız için "İletişim" sayfamızı kullanabilir yada mesai saatleri içerisinde telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.