sadsad x
asdasd
Üyelik Sözleşmesi

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Dükkan’a üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize atıp ödeme ekranından ödeme yapabilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Not: Eğer sitemize üye olup alışverişinizi üyelik üzerinden devam ettirirseniz yapılacak kampanyalardan, hediye çeklerinden faydalanabilirsiniz. Üye olan herkes SMS ile kampanyalar hakkında bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

Neden üye olmalıyım?
www.kafasinagore.com ‘da düzenlenecek promosyonlardan, yeniliklerden ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan haberdar olabilir ve faydalanabilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, satın aldığınız ürünler ile ilgili yorumlar yapabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?
Anasayfada, üst menüde yer alan Üye Ol butonuna tıklayın. Dükkan üyelik formunu doldurup Ücretsiz Kayıt Ol butonuna bastıktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.

www.kafasinagore.com’a üye olan herkes bu sözleşmeyi okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Taraflar
Bu sözleşme, www.kafasinagore.com üyesi olan kişi arasında düzenlenmiş, elektronik ortamda üye tarafından onaylanması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

Tanımlar
www.kafasinagore.com SİNEMART FİLM YAYINCILIK REKLAM MAT. ORG.EĞİTİM HİZ. SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin sahini olduğu web sitesidir.
Üye: www.kafasinagore.com da yer alan üyelik formu doldurmuş, “Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum” ifadesinin başındaki kutuyu işaretlemiş ve Ücretsiz Kayıt Ol butonuna basarak üye olma sürecini tamamlamış kişidir.

1- www.kafasinagore.com üyelik sözleşmesinden doğan her türlü anlaşmazlıkta İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

2- Üyeler, www.kafasinagore.com ‘a ekledikleri bilgilerin ve içeriklerin doğru, hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun ve halka açık olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. Üye aksi durumda oluşabilecek her türlü zararı karşılamayı kabul etmektedir.

3- Üyelerin, www.kafasinagore.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (eposta, parola v.b) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması, kullanılması durumlarıyla ilgili hususlar tamamen üyelerin sorumluluğundadır.

4- Üye, www.kafasinagore.com üyeliğini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez; üyelik üyenin kendisinden başka kişilerin kullanımına açılamaz.

5- www.kafasinagore.com satışa sunduğu dergi, kitap v.b’nin yasalara uygun (orijinal) olduğunu kabul eder.

6- www.kafasinagore.com neden belirtmeksizin üyelere verdiği hizmeti sınırlandırabilir, değiştirebilir veya üyenin üyeliğine son verebilir.

7- www.kafasinagore.com bu kullanım sözleşmesinde zaman zaman değişiklikler yapabilir, üyelerin bu üyelik sözleşmesi değişikliklerini takip ederek uygun görmemeleri halinde üyelikten çıkmaları kendi sorumluluğundadır.

8- Üye, yukarıdaki yer alan maddelere aykırı hareket ederek uğrayabileceği her türlü zarar sebebiyle www.kafasinagore.com’dan herhangi bir hak talep edilemeyeceğini kabul eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.