sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2020

Kafasına Göre Dergi 30. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
25.04.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Yüzüklerin Efendisi Takvimlerine sahip olabilirsiniz. 
  Editörün Kafasına Göre 
   
  Merhaba 2020!
   
  Merhaba sevgili okurlarımız,
  Sizinle yeni bir yıla daha beraber girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Geçmiş yılda öğrendiklerimizi, deneyimlerimizi yeni yıla taşıdığımızı umuyorum. Olumsuzlukları ve kötü günleri arkamızda bıraktığımızı da hayal ediyorum. Öyle yaptık değil mi?
  Yeni yıla girmenin dışında bizim bir başka heyecanımız daha var; 30’uncu sayımız! Sizlerle beraber çok güzel bir aile olduk, çok teşekkür ederiz. Beraber bugünleri görmek, gelecekte yapacağımız güzel işlerin habercisi olduğundan eminiz. 
  Bizim için büyük bir anlamı olan bu sayının kapağını Yüzüklerin Efendisi’nin süslemesi çok önemliydi. J.R.R. Tolkien’in yarattığı evreni, muhteşem kitaplarını çok seviyoruz. Günlerce içinde kaybolmayı, o evrende kendimize yer bulmayı çok istiyoruz. Ama kapağımızı süslemesinin bizim için ayrıca bir önemi var. 
  Galadriel’in ”Kişilerin en ufağı bile geleceğin akışını değiştirebilir.” demesi size biraz ipucu versin bakalım.
  Peki ya Aragorn’un ”Her zaman umut vardır.” deyişi?
  Evet! Bildiniz, UMUT! Hepimize umut ve daha çok umut! Çünkü şu anda en çok ihtiyacımız olan şey umut ve bize sadece eski anlatılar umut verebilir dedik. Bu yüzden destansı anlatımı, kaliteli romanları, muhteşem karakterleriyle Yüzüklerin Efendisi’ni, yani Orta Dünya evrenini kapağa taşımayı seçtik. 
  Önümüzde daha uzun zaman var ama Orta Dünya’nın diziye çekilip yeniden bizlerle buluşacağını duyduğumuzda daha da umutlandık ve bunun bir işaret olduğunu düşündük. Şimdi bütün umutlarımızla geleceğe bakma zamanı! Yeni bir yıl hepinize kutlu olsun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.