sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2020

Kafasına Göre Dergi 31. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
25.04.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Cinsel Şiddetle Mücadele Posterlerine sahip olabilirsiniz. 
  Almış olduğuz bu posterleri sosyal medyada, ofis, ev, işyeri, okul duvarlarınızda, panolarınızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz!

  Editörün Kafasına Göre 
  2020 yılına çok hızlı ve sert bir giriş yaptık. Ülkemizde ve dünyada üst üste yaşanan felaketler, kötü haberler derken, ruhumuzu karartmamaya çalıştık. Bahara girdiğimiz bu güzel günleri daha da güzelleştirmek için çabalamamız gerekiyor. 2020 yılının acılı başlangıcını bu şekilde atlatabiliriz dedik ve bize her daim umut, enerji veren şeyleri düşünmeye çalıştık.
  Fazla uzun düşünmemize gerek kalmadı, cevap zaten hep bizimleydi. Kapağımızda, Türkiye’nin en azimli, çalışkan ve güçlü kadınlarından birisini görünce zaten aklınıza gelmiştir. Bu yüzden cevap hiç uzaklara gitmemişti; kadınların asla bitmek tükenmek bilmeyen gücü! 
  Türkan Saylan’ın bitmeyen azmi, değişime ve umuda olan inancını yitirmemesi bizlere örnek olması için kapağımızda yer aldı. Kadının toplumdaki önemli yerine ve eşitliğe sık sık değindi ve yeniliklere cesaretle attı adımlarını. Onun kapağımızda yer alması, bizler için bütün kadınlara ve insanlığa bir saygı duruşu niteliğinde olmasını istedik.
  Tarihin kaydedilmeye başlandığı ilk günden beri insanlığın yaşadığı toplumların gelişmesinde kadının gücü daimdi. Hatta bu güç git gide arttı ve medeniyet dediğimiz bugünkü yaşantımızın en büyük mimarları kadınların gücüyle yükseldi. Şimdi, Kafasına Göre ailesi olarak beşinci yılımızı bu özel sayıyla kutlamaya karar verdik. Kadının dokunduğu her yere değinemedik ama elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. 
  Umarız 2020’nin bize verdiği olumsuz enerjiden çabucak kurtuluruz ve bu sayı bize olduğu gibi, sizlere de ilham verir. Nice güzelliklere ve umuda…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.