sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2020

Kafasına Göre Dergi 35. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Cemal Süreya Takvim ve Posterine
  sahip olabilirsiniz.   Editörün Kafasına Göre

  Güle güle 2020!
  Lütfen bir daha gelme,
  Ya da dur!
  Yeniden gel ama daha yavaş gel. Mümkünse daha sakin gel, çünkü bu yıl çok hızlı ve öfkeliydi. Çok zorlandık, hem de hepimiz. Zorlanmaya devam ediyoruz. Dünyanın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan belki biz daha fazla etkileniyoruz ve kemerlerimizi daha da sıkıyoruz. Hayatımıza her şey normalmiş gibi devam etmeye çalışıyoruz ama devam ederken maskelerimizle yapışık yaşıyoruz. Bir yandan da Covid 19 yüzünden hastalanmaya ve ölmeye devam ediyoruz. 

  İnsanoğlu nasıl bir canlı ki umudunu, yaşama isteğini asla terk etmiyor. Kötü zamanlar, kriz anlar bize birçok şey öğretiyor. Hayatımız darmadağın olsa bile nelerden vazgeçemediğimizi fark ediyoruz; edebiyattan, sanattan, ve aşktan. Hiçbiri olmazsa olmaz bizler için; kalbimiz, ruhumuz ve bedenimiz onlarla yaşıyor. Nefes almak, yemek yemek ve uyumak bizim için ne kadar önemliyse güzellik de aşk da o kadar önemli oluyor. 

  Cemal Süreya’yla 2020’ye veda etmek çok anlamlı oldu. Onun kadar güzel seven, onun kadar duygulu yazan var mıydı? Bize her şeye rağmen güzel yaşamamız gerektiğini unutturmamak için yazmış sanki. Şiirleri, düz yazıları ve hatta çizimleri koskoca bir ders kitabı gibi okunmalı bu yıl. Çünkü insanlığımızı kaybettiğimizi sandığımız anda aşkla, edebiyat ve sanatla tutunduk hayata!
  Sakın vazgeçmeyin, 

  Çünkü hayat kısa, kuşlar uçuyor...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.