sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2021

Kafasına Göre Dergi 36. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Özdemir Asaf Takvim ve Posterine
  sahip olabilirsiniz.   Editörün Kafasına Göre

  2020 yılına girerken böyle bir yıl geçireceğimiz hiçbirimizin aklında yoktu. Kariyer planlarımız, okunacak kitaplarımız ve verilecek kilolarımız en büyük derdimizdi. Şimdi 2021 yılından en büyük dileğimiz hayatta sağlıkla kalabilmek oldu. Bu kimin sopası, neyin cezası hâlâ bilmiyoruz ama sıkıntıların bize öğrettikleriyle kaçamadan yüzleşiyoruz.

  Bu yıl hepimiz biraz daha olgunlaştık değil mi? Başımıza gelenlere ders
  olarak bakıyor, kimseyi suçlamamayı öğreniyoruz. Değiştirmek istediklerimize kendimizden başlıyoruz. Eh, sonuçta bu yıl kendimizle fazlasıyla başbaşa kaldık. Kendimizle yakından tanıştık, umarım kaynaşabilmişsinizdir. Yoksa kendinle kavgaya devam ettiğin sürece hayat yaşanılmaz oluyor. Şükrü Erbaş 2020 yılını kastetmese de dergimizin ilerleyen sayfalarında göreceğiniz gibi, Özdemir Asaf’a inat yalnızlığın nasıl paylaşıldığını gördük.

  2020’de güçlendik, hem de çok! Hayatımızda hiç yaşamadığımız kadar uzun sürede belirsizlik yaşadık. Birkaç hafta derken aylarca evlerden çıkamadık. Birçok insan ailesini, eşini, arkadaşını kaybetti. Bazılarımız hasta oldu, nefes alamaz, yürüyemez oldu. İşini kaybedenler ve yiyecek bulamayanların sayısı arttıkça arttı ama dünya durmadı.

  Her şeye inat dünya dönmeye devam etti. Dünya tepemize yıkılsa da dönmeye devam etti ve bundan güç aldık. Çünkü yere yığılıp ağlamanın kimseye faydası olmadığını biliyoruz. Soruna sorun katmadan çözüm aradık.

  Çok güzelleştik bu yıl. Yaşadığımız onca acıya ve kayba rağmen güzelleştik. Sosyal bağlarımızın önemini, sadece selam verdiğimiz komşunun kıymetini anladık.
  Aile her şeydi ama aslında bütün insanlık
  bir aile değil miydi? Pandemi bize bunu
  çok güzel gösterdi; hepimiz kardeşiz ve dayanışmayla, sevgiyle bu zorluğu aşabiliriz. Öğrendiklerimiz ve kıymet verdiklerimiz bize pandemi sonrasında çok yardımcı olacak. İnsanlık pandemiden sonra, her konuda çok büyük ve hızlı adımlar atacağından eminiz.

  2021 değişim yılı. Belki hepimiz olmasa
  da dünyadaki insanların çoğu aşı olacak. Cevabını bilmediğimiz sorular hep aklımızda: Aşıyla beraber toplumsal değişim yaşanacak mı, Covid-19’la ilişkimiz nasıl devam edecek, ülkeler ekonomisi ne durumda olacak, hayatımız kolaylaşacak mı?

  Soru sormaktan çekinmediğiniz, belirsizlikleri ve değişimleri sımsıkı kucaklayacağınız bir yıl diliyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.