sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2021

Kafasına Göre Dergi 39. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Harry POTTER posterlerine sahip olabilirsiniz. 



  Editörün Kafasına Göre

  ​​​Editörün Kafasına Göre 20 yıl geçtiğine inanabiliyor musunuz? Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin sinemalarımızda gösterilmeye başladığı günden bu yana 20 yıl geçti. Bu yazıyı okuyanların büyük bir kısmı filmi sinemada izlemedi ama filmi ilk izlediği günü bugünmüş gibi hatırladığına eminiz. Bizler de bu sebeple Harry Potter ve Büyücülük Dünyası’nı yeniden anmak istedik. Ama bununla kalmadık; fantastik evrenlere küçük bir bakış attık ve bütün bunlar nasıl başladı öğrenmek istedik.

  20 yıl kitaplar ve filmlerle dolu dolu geçti ve önümüzdeki 20 yılda neler olacak acaba? Biz bu fantastik evrenlere gönül verenler olarak heyecanımız çok yüksek. Her yeni film, sergi, etkinlik ve kitap haberleriyle beraber coşkumuz artıyor. Bazen bu konuda farklı düşünenler birbiriyle çatışıyor ama Harry’nin ve diğerlerinin bize öğrettikleri düşünüldüğünde bu hiçbir şey diyoruz. Neler öğrendik dersek: Ona korkunç davranan muggle hayatına rağmen yaşamaya dair, farklı olduğuna dair umutlarını yitirmemeyi. Hiç tanımadığı büyücü dünyasına girdiğinde oradaki her türlü zorlukla savaşmaya cesareti olmayı ve cesaretinden asla vazgeçmemeyi. Her kitapta gördüğümüz doğru olduğunu düşündüğü ve bildiği yoldan sapmamayı. Ona aksini iddia etmeye çalışan her olayı göğüsleyip kendine güvenini kaybetmemeyi. Birisinin kalbini kırdığında ya da yanıldığını gördüğünde hatalarından ders alıp özür dilemeyi. Kötü olana her zaman mesafeli olması ama insanlara ve kendine saygıyı asla bırakmamayı. Arkadaşlığın çok kıymetli olduğunu, kan bağın olmasa bile kardeşlerini seçebileceğini.

  Son olarak başarıyı getirenin yanındakilerin sayısı değil, inandığı şeyin niteliği olduğunu öğrendik. Bir elin parmaklarını geçmeyen kişiyle başlayan savaşları bütün dünyaya yayıldı ve ona insanların sayesinde kötülüğü geldiği yere yolladılar. İnandığınız yoldan vazgeçmemeniz dileğiyle, keyifli okumalar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.