sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2021

Kafasına Göre Dergi 41. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin 2022 ATATÜRK Takvimi ve Posterine sahip olabilirsiniz.

  Herkese 41inci sayımızdan merhaba!

  41 kere maşallah diyerek sayıyı okumaya başlayın. Bizler de dergimizi hazırlamaya başlarken dedik. 41’de uğur var mıdır, nazar çıkar mı bilemeyiz ama her yeni sayıyla beraber güçleniyoruz ve büyüyoruz. Beraber nice sayılar göreceğimiz günler diliyorum hepimize!

  Bu sayımızla 2021’in de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu yılda Covid19 artık aileden biri olmasa da komşumuz kadar yakın ve tanıdık bir hale geldi. İnsanlık olarak bu sınavı geçtik mi hâlâ emin değiliz, önümüzdeki yıllar bunu bize gösterecek. Hepimizin bildiği bir şey varsa bu Covid19’la anlaşabilmeyi daha iyi çözüyoruz. Dünyanın yeni haline alışmaya çalışarak daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. 

  2022’ye dair çok büyük umutlar besliyoruz; ilkim krizinin çözüme ulaştırılması, siyasi krizlerin ve savaşların sona ermesi, Covid19’un tamamen bitmesi, küresel ve yerel ekonomik krizin sonlanması. Bu umutlar ve daha nicelerine inanmaya devam edeceğiz çünkü bizler inandıkça, çalıştıkça başaracağız. Geçtiğimiz sayıda yer verdiğimiz Can Yücel’in dediği gibi işiniz neyse dünyayı etkilemekte dünyayı değiştirmeye çalışarak yapın. 

  Bu yüzden 2021’in son sayısında, Atatürk’ü anmak istedik. 83üncü ölüm yıldönümü dolayısıyla hayatı, ölümü ve onun yaşadığı Ankara’yı hatırladık. Onun hayatında hangi noktaya bakarsak bakalım bize ilham veriyor. Aklımızda ona dair kalan en önemli sözü bir daha analım ve yeni yıla ilhamla, umutla girelim:

  “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.”

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.