sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2022 Dergileri

Kafasına Göre Dergi 42. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin 2022 Takvimlerine  sahip olabilirsiniz.

  Yepisyeni, kirlenmemiş ve bozulmamış 2022’den herkese merhaba!

  Bozulmuş, yıpranmış ve çok hırpalanmış 2021’i geride bıraktığımıza göre umutlarımızı yükseltmeye başlayabiliriz. Dünya Güneş’in etrafında bir tur attı diye umutlanacak bir şey görmeyenleri de davet ediyorum buraya ve beraber hayal kurmaya başlıyoruz!

  Düşünsenize 2022’de;

  Yıllardır bitmeyen savaşlar bitmiş, ülkeler birbirleriyle sadece teknolojide, bilimde, sanatta yarışmaya başlamış.

  Covid yüzünden yapılan çalışmalar insan sağlığında birçok hastalığa çare olmuş ve sağlıklı insan sayısı son yıllarda kaybettiklerimizi katlamış.

  Dünyanın milyarderleri toplantı yapıp kapitalizmin sağlıksız olduğuna karar verip yeni bir ekonomi modeli bulmuşlar.

  Milyarderler aynı zamanda dünya üzerindeki açlığı bitirmeye karar verip bitki temelli besin kaynakları yaratıp hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesine yemin etmişler.

  Bulunan yeni çözümlerle sağlıkta ilerleme kaydedilmiş ve gelişmemiş ülkelerde yaşam süresi uzamaya başlamış.

  Dünyadaki bütün insanlar birbirine söz verip küresel ısınmayı durdurmaya karar vermişler. Sera gazı salınımı hiç olmadığı kadar azalmış.

  Verdikleri söze göre, insanlar ihtiyaç fazlası tüketimi durdurmuşlar ve fabrikalarda çalışan insanlar çevreyi korumak için açılan yeni iş kollarında çalışmaya başlamış.

  Gıda tüketiminde kullanılan hayvanlar eskisi gibi seri üretime geçilmeden, çiftliklerde huzurla yaşıyorlar ve ömürleri dolunca tüketiliyorlar. 

  Yazıyı buraya kadar okuduysanız, hayata dair umudunuz var demektir. Hayal etmekten vazgeçmeyen bizler için şimdi de kötü bir haberim var; bu hayallerimizin büyük bir kısmı 2022’de gerçekleşmeyecek hatta şimdiden gördüğünüz gibi gerçekleşmedi. Neden mi? Çünkü çözümü, umudu hep dışarıda arıyoruz! Eğer dünya barışı hayal ediyorsak önce kendi içimizde barışı sağlayalım. Kendimizi kusurlarımızla, tekrarlayan hatalarımızla kabullenelim ve kendimizle barışalım. Sonra çevremizdekileri kabul edelim, anlayışla bakalım. O zaman dünya barışına bir adım yaklaşırız. 

  Kontrol edemediğiniz gerçeklikleri kabullenmeyi kendinize hediye edin ve kontrol edebildiklerinize odaklanın. Bakın hayat o zaman nasıl da kolaylaşacak.

  Lütfen kendinize şans verin ve bu yıl hayallerinizi gerçekleştirmeye birer adım daha yaklaşın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.