sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2023 Dergileri

Kafasına Göre Dergi 48. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kafasına Göre Dergisi'nin 48. sayısını alarak Harry Potter 2023 Tavkim ve posterine sahip olabilirsiniz.

  EDİTÖRÜN KAFASINA GÖRE

  İşte geldik 2023’e! Merhaba 2023 ve merhaba sevgili okurlar!

  Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlayacağımız, dört gözle beklediğimiz o yıla girdik. Peki ama siz kendiniz için neler bekliyorsunuz? İlk aylarında olduğumuz 2023, hayallerimizi gerçekleştirmek için harika bir fırsat.

  Hepimiz 2020’de en kötüsünü gördüğümüzü düşündük ama aksilikler, sorunlar devam etti. Yaşadığımız aksilikler içinde bulunduğumuz yıla ait olmasa da biz suçu atmaya devam ediyoruz. 2023’ün ilk aylarında uzaylıların işgali ve yanardağ patlamaları beklediğimiz günlerde zor zamanları arkada bıraktığımızı hayal edelim. Hatta bundan sonra ne savaş ne salgın ne afetler görelim.

  Gelelim Harry Potter ve onun sihirli evrenine! Çok seviyoruz, hem de çok! Sizlerin sevdiği kadar çok seviyoruz! Ne kitaplarından ne filmlerinden ne de oyuncaklarından sıkıldık. Hayatımız alt üst olduğunda hemen kendimizi o sihirli evrene atıp bütün dertlerden arınmak istiyoruz. Hogwarts’ta okul binamızda şömine karşında oturup kitap okumak, akşam yemeğinde ev cinlerinin yaptığı harika yemekleri yemek, uçan bir süpürgeye binip gökyüzünde dolaşmak istiyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın, hepimiz bunu istiyoruz, hem de çok! Hatta Ron Weasley’nin annesi Molly’nin her yıl klasik noel hediyesi olan harfli kazağı giymeyi bile hayal ediyoruz.

  Belki Hogwarts’ta kimse parşömende metrelerce ödevler yapmayı, iksirler yaparken kazalarla boğuşmayı, sihirli yaratıklarla karşılaşmayı, saatlerce gökyüzünü gözleyerek ödev yapmayı, tozlu ve soğuk kütüphanede günlerce çalışmayı istemiyordur. Belki siz de kendinizi hiç öyle sıkıcı bir durumda bulmak istemezsiniz bu harika dünyada. Ama biz yetişkinler biliyoruz ki hiçbir şey mükemmel ya da tamamen harika değildir.

  Atalarımız ”Gülü seven dikenine katlanır” derken canımızı sıkmak değil, Hogwarts’a gideceksen hem kurbağa şekerlemelerinden yersin hem de metrelerce ödev yaparsın demek istemiş. Demek ki bu durum her türlü sihirli evrende yaşayan için geçerli. Bizim dünyamız ne kadar sihirli bilinmez ama bizler de yaşadığımız her zorluğun karşısında güzelliğin olduğunu fark etmemiz lazım. Yoksa dünyanın durması, zamanın akması ve güneşin solması gerekirdi. Olmadığına göre, 2023’e ve yaşamaya devam!

  Boyutlar(cm)
  :
  24 x 34 x 1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.