sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2023 Dergileri

Kafasına Göre Dergi 50. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • EDİTÖRÜN KAFASINA GÖRE

  Merhabalar sevgili okurlar,

  Şubat ayından beri kalbimizin sızladığını, kayıplarımızın dönmediğini biliyoruz. Büyük şoku atlattıktan sonra önümüzdeki günleri daha iyi görebildik. Bu sıralarda, en azından dergiyi hazırladığımız bugünlerde, baharı karşılama heyecanı var tüm ülkede. Her insanın eşit sayıldığı, kimsenin yalnız bırakılmadığı, herkesin özgürce yaşayabileceği bir baharın peşindeyiz.

  Bir yandan da dergimizin 50’inci sayısının heyecanı peşindeyiz. 8 yılı tamamladığımız bu sayıdan geriye baktığımızda birbirinden güzel insanlar, anılar, yazılar ve çizimler geliyor aklımıza. Adını yazmaya kalksak dergiye sığdıramadığımız kadar harika insanlarla dergimizin sayfalarında buluştuk. Birbirinden yetenekli çizerler kapaklarımızı anlamlandırdı ve sayfalarımızın içlerini derinleştirdi. Okurlarımızla derginin farklı köşelerinde yazılarıyla buluştuk, bazen sosyal medyadan iletişime geçtik. Kısacası hayat bir yerlerde devam ediyor ve doğan büyüyor, büyüklerimizin dediği gibi.

  Hayat devam ediyor ve biz yeni yaşımızda da diğer sayılarımızda olduğu gibi kendimizi sizlerle beraber büyütmeye devam edeceğiz. Hayatın tüm renklerini dergimize sığdırmaya çalışmaya, kaliteli sayılar karşınıza getirmeye devam edeceğiz. 8 yıl içerisinde bizi asla yalnız bırakmayan, Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından takip eden okurlarımıza çok teşekkür ederiz.

  İlk sayımızın editör yazısında yazdığım gibi, hepimiz birer Yenilmez gibi kendi gücünü getirdi ama sonra ”Kafasına Göre okuyan” okurlar aramıza katıldı. Şimdi evrenin Yenilmezler’ini oluşturduk. Herkese gönülden teşekkürlerimizle, nice 50 hatta 500 sayılara diyelim!

  Boyutlar(cm)
  :
  24 x 34 x 1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.