sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2024 Dergileri

Kafasına Göre Dergi 54. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • EDİTÖRÜN KAFASINA GÖRE

  Herkese 2024’ten merhabalar!

  Şimdi hepiniz aklınızdan bir sayı tutun ve bu sayı 2024’ten farklı olsun. Sonra o sayıyı kimseye söylemeden hemen trene atlayıp gelin buraya ama Şark Ekspresi’ne… Gelince Morgue Sokağı’na gidip Ejderha Dövmeli Kız’ı bulun. İster Melekler ve Şeytanlar’a sorun isterseniz pipolu şapkalı o dedektife. Eğer ona güvenemem derseniz bir Hipnozcu’ya gidin derim…

  Hepinizin anladığı üzere sizlere dünyanın en iyi suç gerilim kitaplarının adlarından oyun yaparak başlamak istedim. Dergimizin bu sayısını suç ve gerilim edebiyatına adadık, üstelik film ve dizilerden de bahsettik. Bunu yaparken hiç tereddüt duymadık çünkü dünyada en çok ilgi gören tür suç ve gerilim türü. Son zamanlarda alt dalları çok fazla türese de insanlar ilgi göstermekten asla bıkmıyor.

  Acaba hiç sordunuz mu içinizdeki Sherlock Holmes’a “Neden bu kitabı okurken heyecanlanıp suçluyu önce sen bulmak istiyorsun?” diye. Ya da bunun gibi soruları yönelttiniz mi vicdanınıza: “Sen kan görünce bayılan insansın bu vahşi cinayet belgesellerini, korku filmlerini nasıl izliyorsun?”

  Belki hepimizin içinde bir polis ve bir suçlu vardır ve biz o eserleri okurken/izlerken hangisinin kazanacağını görmek istiyoruz. Eminim adli tıp uzmanları ve psikologların bunlara bilimsel açıklamaları vardır ama sizin cevabınız ne?

  Bu sayıyı okurken sorularınızın cevaplarını keşfetmeye ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.