sadsad x
asdasd
Stokta Yok
KG Dergiler  - 2015

Kafasına Göre Dergi - Sayı 2

Fiyat
:
20,00 TL
Planlanan Teslimat
:
01.06.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Editörün Kafasına Göre

  Merhaba,

  Sizlerle bu sayfada yeniden buluşmak çok güzel! İki aylık aradan sonra yeniden burada olmak bizim için çok heyecan verici. İlk sayımıza göstermiş olduğunuz ilgiden, iyi yorumlardan ve desteklerinizden dolayı siz okurlara, dostlarımıza, ne kadar teşekkür etsek az gelir! Bize önyargısız kocaman bir kucak açtınız, yaptığımız işe verdiğimiz değeri gördünüz ve hep yanımızda oldunuz! Yeni tanıştık ama birbirimizi çok sevdik. Git gide büyüyeceğimizden eminiz ve bu yüzden daha çok çalışacağız.

  Sosyal medyada desteklediniz; hatta bizi ve yazarımız Engin Akyürek’i Türkiye Twitter listesinde Trend Topic yaptınız. Kafasına Göre sayenizde Türkiye sınırlarını aştı; İran, Hollanda, Şili, Rusya, Makedonya, Mısır’dan ve daha pek çok ülkeye ulaştı. Yolladığınız maillerle yanımızda olduğunuzu hep hissettirdiniz bize. Gönlünüzden kopan, kıymetli yazılarınızı hiç çekinmeden, iyi dileklerle paylaştınız. Tek üzüntümüz yazılarınızın sadece birini yayınlayabilmek oldu.

  Yeni çıkan bir dergi için bu kadar samimi bir karşılık görünce daha çok çalıştık. Yeni yazarlar, yeni çizerler aramıza katıldı. Sezgin KaymazMurat Başekim ve Hakan Bıçakcı sıra dışı öykülerini bizimle paylaştılar. Güçlü ekibimiz daha da güçlü olarak yoluna devam etti. Okuduklarınızdan daha çok keyif almanız için kültür ve sanatın her dalına konmaya çalıştık. Tarih, bilim ve felsefeyle ilgili renkli yazılarımızla üzerine düşünülecek ve tartışılacak alanlar açtık.

  Yazın bu sıcak ve en güzel zamanlarında Kafasına Göre’yi elinizden düşüremeyeceğiniz bir sayı hazırladık. Uçakta, kumsalda, otobüste, hatta limonatalı kahvaltı masanızda elden ele dolaşacağı bir sayı oldu. Sürprizlerimizi ve yeni sayımızı bekleyiniz. Ama şimdi hepinize acısız güneş yanıkları, çekirdeksiz karpuzlar; kısacası iyi tatiller diliyorum! Kızmayın tatile çıkmayan okurlar: Yaz; mevsim değil, aklın bir durumudur.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.