sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2016

Kafasına Göre Dergi - Sayı 8

Fiyat
:
10,00 TL
Planlanan Teslimat
:
01.07.2022
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Editörün Kafasına Göre

  Eveet sevgili okur,

  “Bir yıl nasıl geçti anlayamadık!” diye yazıya başlasam yalan olur. Çünkü ben biliyorum bu bir yılın nasıl geçtiğini, zorlukların üstesinden nasıl gelindiğini, adım adım nasıl büyüdüğümüzü…

  İlk sayımızda “Belki bir Avengers olamadık ama iyi olduk” demiştim. Geçen bir yılda da Avengers olup dünyayı terörden, kirlenmeden ve tüm kötülüklerden korumayı çok istedik… Evet onu yapamadık ama dergimizle dünyayı daha iyi bir hale getirmeye çalıştık. Her zaman hayata sımsıkı sarılmayı, umutlu olmayı ve gülümsemeyi unutmadık, unutturmadık. İşimizi severek yaptığımız için uyumaya bir Avengers gururuyla gittik; çünkü biliyorduk ki küçük gülümsemeler dünyayı değiştirir.

  Zamanın durduğu, dünyanın başımıza yıkıldığı anlar oldu. O anlarda beraber gözyaşları döktük, hüznümüz paylaştıkça azaldı. Bazen hata yaptık, siz düzelttiniz. Ama ne olursa olsun bizi yalnız bırakmadınız. Bizler de sizin için canla başla çalıştık, daha güzele, daha iyiye, daha doğruya ulaşmak için hiç ara vermedik. İkiyüzlülük yapmadan, tüm samimiyetimizle size kalbimizi açtık. Sizin sayenizde kocaman bir aile olduk ve ülke sınırlarını aştık; Endonezya, Slovakya, Rusya, Peru, Porto Riko ve adını sayamadığımız daha nice ülkelerde okunmaya başlandık.

  Bir yıl yaşlanmamızın şerefine bu sayımızda taze başlangıçlara yer verdik. Baharın tazeliği, yazın başlangıcını büyük bir coşkuyla karşıladık. Serra Ataman bize aceleyle yürüdüğümüz yolda durup, yeni açan çiçeklere bakmayı hatırlattı. Yoğun çalışma hayatından bezmek üzereyken Sezgin Kaymaz’dan hatırlatma geldi; “Motive Ol Ulan!” diyerek.Her zaman gerçekçi yanını konuşturan Roman Kahramanları Sendika Başkanı Sufyu ise bizi baharın ‘zehrine’ karşı uyardı; “aşk aptallıktır ve bundan uzak durun” dedi. Üzülerek söyleyeceğim ki hiçbirimiz onun lafına kulak asmayacağız. Çünkü aşık olmaktan, sevmekten asla vazgeçmeyeceğiz!

  Veeee yazılarıyla, röportajlarıyla Kafasına Göre’de bize can veren, Ece Temelkuran, Erkan Can, Altay Öktem, Sezgin Kaymaz, Ediz Hun, Yeliz Kuvancı, Toygar Işıklı, Engin Akyürek, Hilal Meriç, Mert Fırat, Burak Tamdoğan, Serkan Akkoyun,Bircan Usallı Silan, Sarp Akkaya, Bülent Emin Yarar, Cemal Toktaş, Mehmet Ada Öztekin, Hakan Bıçakçı, Serra Ataman, Murat Başekim, Yetkin Dikinciler, Kaan Koç, Aytekin Ataş, Ahmet İnam, Tufan Gündüz, Onur Köybaşı, Ali Leskay, Hüseyin Kağıt, Cüneyt Uzunlar, Yusuf Adıgüzel, Can Gox, ve daha ismini anamadığımız yazarlarımıza, çizerlerimize ve okurlarımıza gerçekten sonsuz teşekkürlerimizle…

   

  Sağlıkla, huzurla nice mutlu yıllara!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.