sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2016

Kafasına Göre Dergi - Sayı 10

Fiyat
:
10,00 TL
Planlanan Teslimat
:
01.07.2022
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Şener Şen Vecihi Posterine sahip olabilirsiniz.

  Editörün Kafasına Göre

  Çocukken yanınızdan ayırmadığınız oyuncak ayınız, yastığınız ya da battaniyeniz nerede şimdi? Hemen cevap verdiğinizi duyuyorum, çünkü nerede olduğunu, nerede bıraktığınızı çok iyi biliyorsunuz. Size anne sıcaklığından sonra huzur veren, sizi gerçek dünyaya hazırlayan aracılardan birisi oydu. Belki bazılarınız hala ona sarılarak uyuyor, ya da odasında her zaman görebileceği bir yere bırakıyor. Size verdiği güven hissini, her zaman destekçiniz olduğunu hatırlatıyor çünkü. Acımasız dünyaya, her gün yenisi eklenen dertlere karşı sizi hala eskisi gibi koruyacağını düşündürüyor içten içe.

  Üst üste yaşanan kötü olaylar kalbimize bıçaklar sapladı. Bir asırlık tarihi olmayan ülkemize ve demokrasimize en büyük zararı vermeyi hedefleyen darbe girişimi bizleri üzdü. Üç darbe gören halkımız sokaklara çıkarak dördüncüye dur dedi. Sonra da 20 Ağustos Gaziantep saldırısında yitirdiğimiz canlar gözlerimizde yaş bırakmadı, ülkece kendimizden önce başkaları için endişelenmeyi çok acı şekillerde öğrendik. Canlı bomba haline getirilen çocuğumuz diğer kardeşlerinin, ablalarının abilerinin canlarını aldı. Ama yılmadık, birlik olduk ve yeniden ayağa kalktık. Sınır ötesinde de kaybeden çocuklar oldu, akıllarımızdan çıkmayan Suriyeli Aylan’ın ardından patlamadan yaralanarak kurtulan Ümran hepimizin kalbinde kalıcı yara açtı. Kaybettiklerimiz, yaşadıklarımız bize pes etmemeyi ve birlik olmayı öğretti. Keşke bunları yaşamadan öğrenseydik ama zamanı geri almanın, keşkeleri değiştirmenin bir yolu yok. Dertli coğrafyanın dertli vatandaşları olarak daha başka bakıyoruz dünyaya artık. Birlik olmanın, sevginin her şeyin üstesinden gelebildiğine şahit olduk ve olmaya devam ediyoruz.

  Bazen kötü olaylar, her ne kadar acıları asla dinmeyecekse de, başka kötülüklerin önünü kapar, bize anlatıldığında anlayamadığımız dersler verir. Zor zamanlardan geçiyoruz. Ama en azından birlikteyiz, el eleyiz ve yaratmaktan, üretmekten vazgeçmeye niyetimiz yok. Acıları, yaşananları yok edemeyiz elbette ama en azından hayata yeniden gülümseyebilmek için bir dayanak, bunaldığınızda sığınabileceğiniz bir liman yaratmaya çalışıyoruz. Kafasına Göre dergisi olarak yanınızdayız; kötü bir rüyadan uyandığınızda sarıldığınız oyuncak ayınız, ağladığınızda başınıza kadar çektiğiniz o sıcak örtü gibi…

  Her şeye rağmen, biz buradayız ve sizinleyiz; kafamıza göre yazmaktan hiç vazgeçmeyeceğiz!

  İnanıyoruz ki kötü rüyalar bir gün sona erecek ve her şey güzel olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.