sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2017

Kafasına Göre Dergi - Sayı 12

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin 2017 Yeşilçam Takvimine sahip olabilirsiniz.

  Editörün Kafasına Göre

  Kafasına Göre okurlarına 2017’den merhaba!

  Yeni yıl başlamadan bütün olumsuzlukları yaşadığımıza göre artık küllerimizden doğma zamanı gelmiş demektir! Biliyoruz ki 2016 yılı hepimizi çok üzdü. Şimdi sıra bizde, sıkı dur 2017: seni yenmeye geliyoruz!

  Biz bu yıl birbirimizi daha çok seveceğiz. Çünkü sevginin açamadığı yol, çözemediği problem yok. Her şeye olumlu bakmaya başlayacağız. Bütün kötülükleri, olumsuzlukları 2016’da bıraktık. Hayata gülümseyerek şans vereceğiz ki o da bize gülümsesin. Daha saygılı olacağız; herkes ikinci, üçüncü, hatta beşinci şansı hak eder. İnsanları can kulağıyla dinleyeceğiz; her insandan öğreneceğimiz çok şey var. Bu yıl doğaya sığınacağız; çünkü o hepimizin annesi. Gözlerimizi dört açıp bütün canlılara dikkat edeceğiz. Doğanın binlerce yıldır kurduğu düzeni biz de örnek alacağız. Aklımızı daha çok çalıştırıp, her soruna mantıklı çözümler bulacağız. Duygularımızın anlık kurbanı olmak yerine, aklımızın sakin yolundan ilerlemenin hepimize yardım ettiğini göreceğiz.

  2017’yi yenmenin bütün yollarını sizlerle paylaştık. Bir de Kafasına Göre’nin yeni yılı karşılamak için neler yaptığına bakalım. Elinizde tutmuş olduğunuz 12’inci sayımız iki yıllık umudun ve sevginin güçlü bir kanıtıdır. Bu yüzden, sizin için burada olmaya devam edeceğiz. 2017 yılına biraz daha güçlü girmeye söz verdiğimiz için sesimizi her yerde duyuracak ve insanlara umut aşılamaya devam edeceğiz. Dergimize her yerden ulaşabilmeniz dağıtım ağımızı genişlettik ve bir de web sitesi hazırladık. Sitemizi siz okurlarımızın rahatça kullanabileceği şekilde tasarladık. Artık eski sayılarımızı ister teker teker, isterseniz de paketler halinde www.kafasinagore.com adresinden satın alabilir, dergimize abone olabilir ve birbirinden farklı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz! Kafasına Göre okuyarak, okutarak daha iyi ve mutlu insanların çoğalması en büyük dileğimiz.

  Sesimizi yurt dışında daha yaygın bir şekilde duyurmaya başladık. Yurt dışında ismini sayamadığımız birçok ülkede Kafasına Göre artık sesini duyurur oldu. 2017’de de dünyanın dört bir yanında umut aşılamaya devam edeceğiz.

  Yeni yıl size ne getirirse getirsin, biz Kafasına Göre yazmaya devam edip hayatın içinden size kocaman gülümseyeceğiz. Bu yıla hep beraber çok güçlü bir aile olarak gireceğimizden biz çok eminiz.

  Haydi gel bakalım yeni yıl, biz seni kocaman bir aile olarak bekliyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.