sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2017

Kafasına Göre Dergi - Sayı 13

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Adile Naşit ve Frida Kahlo Posterine sahip olabilirsiniz.

  Editörün Kafasına Göre

  Merhabalar!

  Size baharın getirdiği o tatlı esintiyle merhaba diyoruz. Tatlı esintiyi ciğerlerimize doldururken kendi kendimize şunu dedik; biz bu bahar çok güçlü olmalıyız. Bu bahar, vücudumuzu, ruhumuzu yenileyeceğiz. Aklımızı karıştıran tüm kötülükleri gerimizde bırakıp önümüze bakacağız.

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bize bu sayıyı hazırlarken güçlü kadınlar ilham verdi. Dergimizin kapağına herkesin koşulsuz sevdiği Adile Naşit’i konuk ettik. Bizler onun her zaman gülen yüzünü gördük ama o bin bir zorluğun üstesinden gelen bir kadındı. Onun gibi zorluklara göğüs gererken hep gülümsemeli ve gülümsetmeliyiz.

  Arka kapağımızda da dünyanın önünde saygıyla eğildiği Frida Kahlo’yu konuk ettik. Onun sanatı birçok ressama ilham verse de, bizim hayatlarımıza renkli dokunuşlar katsa da biz onu en çok güçlü duruşuyla sevdik. Biz de onun gibi farklılığın bir kusur değil, gurur olduğunu hatırlamalıyız.

  Tarih, bize verilen en güzel ders, geleceğimizi aydınlatan bir ışık… Adını anamadığımız daha nice güçlü insanlar gelip geçti. İşte şimdi o derin nefesi bir daha alıyoruz ve kendimize söz veriyoruz; ne olursa olsun güçlü olacağız.

  Bu bahar güçlü olmalıyız, yapacak çok işimiz var. Önce dünyayı kurtaracağız, sonra dünyayı her canlı için daha yaşanılır bir yer haline getireceğiz. Son olarak da herkes için daha mutlu bir hayat armağan edeceğiz. Ama önce biz güçlü olalım!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.