sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2016

Kafasına Göre Dergi - Sayı 6

Fiyat
:
10,00 TL
Planlanan Teslimat
:
01.07.2022
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin 2016 Yeşilçam Mavi Boncuk Takvimi'ne sahip olabilirsiniz. 

  Editörün Kafasına Göre 

  Yeni yıla umutla, aşkla başlamak!

  Bir kelebeğin kanat çırpışı fırtınaya sebep oluyorsa bizim adımlarımız neleri değiştirecek, bir bilseniz asla adım atmaktan çekinmezsiniz. Yoksa bu dünyanın kötülüğünde yaşayamayıp boğulup gideriz. Önce yaptığımız hey şeye severek, aşık olarak başlamalıyız. Çünkü aşk umuttur, asla vazgeçmememiz gereken, insan olduğumuzu hatırlatan. Yılmadan tekrar tekrar yola devam ettirendir bizi. Yoksa insan nasıl yaşar, nasıl yeniden aşık olur?

  Haydi! Kendimize tutacağımız sözler verelim, yeni yıla farklı başlayalım. Bu başlangıçla belki dünyayı değiştiririz, ne dersiniz?

  Büyümek acılı olsa da bunu fark et ve barış yetişkinliğinle, tıpkı Duygu Turhan’ın dediği gibi!

  Olmadı mı? O zaman Hüseyin Kağıt’ın bahsettiği gibi, kendini müziğin ritmine bırak biraz ter at!

  Engin Akyürek’in öyküsündeki gibi; lise aşkını hatırla, çünkü o en tatlısı, en masumuydu.

  Bir kişiyi değil, yaptığın mesleği sevmeye çalış. Her gün söylenmek yerine, gülümseyerek işe git! Feyzan Yılmaz’ın yazısında olduğu gibi, Stefan’ı örnek al kendine.

  Biraz da kendine zaman ayır, Orçun Can’ın da bahsettiği gibi; dünya yerinden oynasın sen kendine zaman ayır. Kendinden bir tane daha bulamazsın çünkü.

  Kendinden bir tane bulamadığın gibi aklından da bir tane daha yok, bu yüzden bilgiye saygı duy! Ne demiş Adem Özgür; bilginin ne kadarını bilmen gerektiğini unutma!

  Sen yine de haksızlığa dur de; Serkan Akkoyun’un futbol tarihindeki hak mücadelesinin öncüsü Metin Kurt’u örnek al mesela. O nasıl yılmadıysa, gözlerini başkaları gibi kapatmadıysa, sen de kapatma!

  Çünkü “Ülkemizde insanlar usulünce ölmeyi bilmiyorlar”, tam da bu yüzden Burak Tamdoğan ayağa kalk, dur de, bu dünyada hakkını ara dedi.

  Bak, Bircan Usallı Silan ne de güzel söylemiş ve hasretle eklemiş; “Bir insanı bir insan ne kadar sevebiliyorsa sen de o kadar sev insanları.” Yıllarca gıpta ettiğimiz, ekranlarda izlerken hayalini kurduğumuz Fatma Girik ve Memduh Ün aşkı bize çok şey anlatıyor.

  Sen sen ol, sevmekten, sevilmekten; hele de aşık olmaktan asla vazgeçme! Çünkü aşk umuttur, aşk hayatın ta kendisidir diyen Cemal Süreya bize bir kaşık sevdada boğulmanın da aşk olduğunu hatırlatmıştır.

  Yeni başlangıçlar, yeni umutlardır değişimi getiren. Adım atmaktan korkma; çünkü 2016 yılı hepimize çok iyi gelecek!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.