sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2018

Kafasına Göre Dergi - Sayı 19

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Münir Özkul ve Joker Posterine sahip olabilirsiniz.

  Editörün Kafasına Göre​
  Gotham şehrinde yaşayan iki çocuklu bir aile babası olduğunuzu düşünün. İşe gitmeden çocuklarınızı okula bıraktınız, kahvenizi aldınız ve güne gerçek anlamda başladınız. Haberlere baktığınızda, bir önceki gece Joker’in banka soyduğunu ve bir grup Gotham sakininin vahşice öldürüldüğünü okudunuz. Korktunuz mu?

  Eşiniz, çocuklarınız ve siz dün geceyi sağ salim atlattınız. Eğer dün gece Joker’i Batman bile durduramadıysa kimse durduramaz dediniz. İşten erken çıkmaya karar verdiniz, eşinize de haber verdiniz ve erkenden evde buluştunuz. Bugün hava kararmadan güvenli bulduğunuz yegâne yerde, evinizde olursanız tehlikelerden korunacağınıza inandınız. Ama yarın? Ondan sonraki gün? Joker nereden geldiği bilinmeyen bir suçlu ve görüldüğü kadarıyla da her an her yerde olabilir. Korktunuz mu?

  O gece erkenden uyumaya karar verdiniz. Ev ahalisi uyudu ama sizin gözünüze uyku girmiyor; yarın ne yapacaksınız? Her gün işten erken çıkamazsınız, eşiniz de çıkamaz; çocuklar kendi başlarının çaresine bakmak zorundalar. Ertesi gün işe gidip haberlere göz attığınızda Joker’in yine rahat durmadığını, sizin iki sokak ötenizdeki marketteki herkesi öldürdüğünü okudunuz.

  Aklınızda düşünceler son hızla yer değiştirirken hangi şehre taşınsanız daha güvenli olursunuz diye haritaya bakmaya başladınız. Korktunuz mu?

  Tabii ki korktunuz! En değer verdiğiniz kişiler Gotham’da tehlikedeyken nasıl yaşayacaksınız?

  Joker, DC Comics adlı çizgi roman şirketinin yarattığı kötü karakter. Şehrin koruyucusu süper kahraman Batman’in de azılı düşmanı. İkisinin de yaşadığı hayali şehir Gotham’da yaşadığınızı düşündüğünüzde korktunuz. Çünkü Joker, sadece Batman’i değil, Gotham’ı yarattığı korku kültürüyle yönetiyor. Filmlerden izlediğimiz, çizgi romanlardan okuduğumuz kadarıyla da bunu çok iyi başarıyor. Çünkü biraz önce Joker yüzünden şehirden taşınmaya karar vermiştiniz.

  Kendinizi Gotham şehri sakini olarak düşündüğünüzde Joker korkusunun sizde yarattığı acizlikle boyun eğiyorsunuz. Korkunun kaynağını tanıdıkça ondan korkmamaya başlarsınız. Joker’in neden kötü olduğunu, onu bu kadar acımasız yapanın ne olduğunu bulduğunuzda artık onun yarın ne yapacağını da öğrenmiş olursunuz. Batman’in neden halâ onu durduramadığını, Gotham şehrinin güvenliğindeki açığı öğrendiğinizdeyse kendinizi ve ailenizi koruyacak yeni bir yol bulmuş olursunuz. Bu yolların hepsi, sevdiklerinizin yaşadığı Gotham şehrini terk etmekten daha iyi geliyor kulağa değil mi?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.