sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2019

Kafasına Göre Dergi 27. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Harry Potter Posterlerine sahip olabilirsiniz. 
   
   
  Editörün Kafasına Göre 
  Size yine rengârenk, kafasına göre bir yaz sayısıyla geldik!
  Sıcak bir yaz günlerinizde size dost olacak bu sayımızı Harry Potter ve onun büyücülük dünyasına ayırdık. Hepimizin hayatına bir şekilde dokunmuş, çoğumuzla beraber büyüyen bu uzun kitap ve film serisi ile ilgili hazırladıklarımızı umarız beğenirsiniz.
  Kitaplar ve filmler dünyanın dört bir yanında milyonlar sattı, yazarını dünyanın en zenginlerinden birisi haline getirdi. Tema parkları her yıl milyonlarca insanları ağırlıyor; kitapları, hediyelik eşyaları hâlâ kafamızı çevirdiğimizde her yerde. Evet ama nedir bu Harry’nin büyüsü? Neden bu kadar çok sevildi? Bu sayının içerisinde bütün sorulara cevap bulacaksınız.
  Harry’ninki gibi fantastik ve büyülü evrenlerden uzak durmayı tercih edenleri ikna etmek için Kafasına Göre Söyleşiler’de Kayıp Rıhtım’ın kurucusu Hakan Tunç’u davet ettik. Böylece Harry Potter’ı ve fantastik evrenleri daha iyi anlar, bir serinin hayatlara nasıl dokunduğunu görürsünüz.
  Büyücülük evrenini anlatan, J.K. Rowling tarafından yazılmış dört farklı kitap temmuz ve ağustos ayında sırayla yayınlanacak. Serinin tutkunlarının dört gözle beklediği bu kitaplar bizlere yeni ufuklar açacak mı bilemeyiz ama seveceğimizden eminiz.
  Bu sayıyı okuduktan sonra belki de beraber uçan süpürgelerimize atlar, Hogsmeade’e gideriz!
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.