sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2019

Kafasına Göre Dergi 29. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Sabahattin Ali Posterlerine sahip olabilirsiniz. 
   
   
  Editörün Kafasına Göre 
  Güle güle 2019!
  Bilim kurgu filmlerini anımsatacak bir yıla, 2020’ye, gireceğimiz bu aylarda temennimiz hiç değişmedi; sağlık, huzur ve barış hepinizle beraber olsun bu yeni yılda!
  Peki değişen ne oldu? Hepimiz aynaya bakıp bu soruyu kendimize sormalıyız. Belki birkaç kırışıklık, belki beyaz saç teller eklendi ama sorgulamamız gereken değişim bu değil. Aynaya baktığımızda, bu yıl neler öğrendiğimizi, kaç dost kazandığımızı, hayatımızdan kaybolan giden insanları, bizi mutlu eden anları, akan gözyaşlarımızı sorgulamalıyız.
  Çünkü bir ömrün sonuna yaklaştığını düşünen insanların aklında kalan sadece bu soruların cevapları oluyor. Ne kadar para kazandıkları, hangi cep telefonunu aldıklarını, nasıl giyindiklerini ise hemen unutuyorlar. Bu yüzden her yıl kendimizle yüzleşerek bu soruları soralım ki hayatımızın sonuna yaklaştığımızda pişman olmayalım.
  Sabahattin Ali’yi de aynı sebeple kapağımıza taşıdık. Onun gibi erken yitirilen bir değeri anımsayalım ve ondan ders alalım istedik. Onun için hayatta en önemli şeyin sevgi olduğunu okuduğumuz en kısa öykülerinde bile anlayabiliriz. 
  Arkadaşına yazdığı mektupta onu kim hatırlarsa gülümseyeceğini söylerken bunu mu kastediyordu bilmiyoruz ama biz onu hatırlamaktan çok memnunuz. Hayat anlayışına, edebiyatına, hayatına kısa kısa baktık. Onu ne kadar anlatsak azdır ama sizler bu sayfalardan sonra kitaplarıyla yeni bir hayat yaratabilirsiniz kendinize. Belki de var olan hayatınızı daha da güzelleştireceksiniz. 
  Sizlere 2019’da olduğu gibi 2020’de de birbirinden farklı Kafasına Göre sayıları sunacağız. Değişime şimdiden karar verin ve sayfaları çevirmeye başlayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.