sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2023 Dergileri

Kafasına Göre Dergi 52. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • EDİTÖRÜN KAFASINA GÖRE

  Sizi görüyorum! 

  Elinizde kupanız, yanınızda kitabınız ve kucağınızda dergimizi koymuş bir şekilde kanepenizde oturduğunuzu görüyorum! Yapraklar sararmış, hava serinlemiş ve kalın çoraplar giyilmiş en sevdiğiniz derginiz de alınmış. Bir insan başka ne ister! Eminim birçok şey isterler de biz okurlar ve yazarlar başka bir şey istemez. Yağmurun sakince yağdığı günlerin tadını çıkartalım. 

  Soğuk günlerde titremeden önce, ekim ayında 2023 yılının Nobel Edebiyat Ödülü açıklanacak. Şimdiden birçok farklı ismin yanında her zaman anılan meşhur isimler de yer alıyor. Son yıllarda beklenmeyen, popüler olmayan isimlerden ödül kazananlar oldu. Hatta kazananlardan daha çok seçilen komitenin kendisi eleştirilmeye başlandı. 

  Kazanan yazarların dünya edebiyatına kattıklarını düşündüğünde takip etmeye değer görülecek bir ödül. Ama edebiyatın teşvik edilmesi, yüceltilmesi biz çayını kahvesini alıp yağmuru romantik romantik izlemeye bayılan insanların hayalinin ötesinde. 

  Küresel ısınma, doğal felaketler, savaşlar ve daha niceleri insanlığa zarar veriyor gün be gün ama bunun yanında dünyayı güzelleştirmeye çalışıyoruz. Mağaranın duvarlarına resim yapmaya başladığımız ilk günden beri estetiğin, güzel sözün peşindeyiz insanlık olarak. Üstümüze bombalar da yağsa bizler yine kitap yazacağız, okuyacağız, şarkılar söyleyeceğiz, dans edip resim yapacağız. 

  Dünyayı güzelleştirmeye çabalayan bütün ödüllere minnettarız tam da bu yüzden! Nice küçük ve büyük ödüllere!

  Boyutlar(cm)
  :
  24 x 34 x 1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.