sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2020

Kafasına Göre Dergi 33. Sayı

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ​​​​Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Frida Kahlo Posterlerine
  sahip olabilirsiniz.   Editörün Kafasına Göre
  Merhabalar herkese!

  Sizlerle daha sağlıklı günlerde buluşmayı dilerdik ama en azından bir önceki sayıdan daha sağlıklı günlerde beraberiz. Normalleşme dediğimiz süreçte hâlâ evlerdeyiz ve hâlâ hayata dair yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. 


  Umarız bu zor süreçten sonra hayatınız iyiye ve güzele doğru ilerliyordur. Hepimizin değişmesi gereken bir süreçteyken dergi olarak bizler de bu değişimden ilham aldık. Virüsten korunmaya ve korunurken hayatımızı değiştirmeye başladık. Bunun yanında dünya ırkçılık ve ayrımcılık karşıtlarının sesiyle yankılanıyor. Değişim sessiz sessiz değil, bağırarak geliyor. Peki biz bu değişimin neresindeyiz?

  Hepimiz kendimize bu soruyu sorduk ve kendimizce cevaplar verdik. Değişim gibi güçlü bir konuya Frida Kahlo’dan başkası yakışamazdı. Hayatta başına ne gelirse gelsin akışına bırakmayan, bazen fazla zorlayan ama sürekli değişen ve değiştiren bir kadın o. Şu anda popüler kültürün, belki de kapitalizmin en bilinen figürü olmayı başarmış bir Meksikalı ressam. Birçok hayata dokunmuş, yaptığı resimler sanat tarihinde önemli bir yeri olmuş bu kadından etkilenmemek elde değil. Giydiği kıyafetler ve aksesuarları modaya yön verdi. Bugün Frida’dan alınan ilhamla birçok kadın alınmamış kaşları ve bıyıklarıyla barışık ve mutlu bir şekilde yaşıyor. 

  Sizler bu değişimin neresindesiniz, neler yapıyorsunuz bilmiyoruz ama bu zamanlara beraber şahit olmak çok güzel. Asla yalnız olmadığımızı bilmek, güzel şeylerin olacağını bilmek kadar güzel bir duygu. Umarız bu hisler sizlere de geçer.

  Değişmekten korkmayın, onu kucaklayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.