sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2016

Kafasına Göre Dergi - Sayı 11

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
24.07.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Editörün Kafasına Göre

  Sevgili okurlarımız,

  Beraberce yeni umutlarla, hayallerle başladığımız 2016 yılının sonuna geldik. Bir yıl ne kadar çabuk geçti değil mi? Hâlbuki ülkece, dünyaca yaşadıklarımız bizi bir yıl değil, yüz yıl yaşlandırdı. İç savaşlar, soğuk savaşlar, politik oyunlar, felaketler, salgınlar ve daha niceleri bir yılda canımızı çok yaktı. Bütün bu olumsuzluklara karşı insan doğamız, çirkinlikte güzelliği görmemizi sağladı. Böylelikle acılara birbirimize tutunarak, bir olarak göğüs gerdik. Ülkece bu şekilde birlikte olmaya devam ettikçe bizi artık kimse üzemez. Çünkü bizler; bu süreçte de okumaktan, yazmaktan, gülümsemekten hiç vazgeçmedik.

  Pes etmeden sonunu getirdiğimiz bu yılda sadece kötü anılar değil, mutluluklar ve başarılarımız da çoğaldı. Kafasına Göre ailesi olarak bunu mükâfatımız olarak görüyoruz. Okurlarımız yine bizi dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından takip etmeye devam ediyor. Amerika, Endonezya, Hindistan, Rusya, Ekvator, Kanada, Türkmenistan, Arjantin, Şili, Peru, Uruguay ve daha nice uzak ülkelerden bizi takip eden okurlarımızın sıcaklığını hissediyoruz, onlara en içten teşekkürlerimizi ve sevgilerimizi yolluyoruz. On birinci sayımızı hazırlarken günden güne nasıl büyüyüp tüm Türkiye’ye yayıldığımızı sizden gelen yazıların çeşitliliğinden fark ettik. Sizler bize yazmaya devam ettikçe daha da mutlu olacağız.

  Bu sayımızda yine birbirinden efsane isimleri konuk ettik dergimizde. Türkiye’nin müzik geçmişinde köklü ve sağlam bir yere sahip olan Cem Karaca’yı doğum gününde anmak istedik. Türk tiyatrosunun efsanelerinden Nejat Uygur’u Tarihte Yüzler köşemizde ağırladık ve onu başarılı oyuncu oğlu Süheyl Uygur’dan dinledik. Güçlü kadınların güçlü sesi Kibariye’yi bize en güzel kelimeleriyle İris Söylemez anlattı. Serkan Akkoyun ise bize bu sayıda FIFA’nın tarihindeki ilk kadın Genel Sekreteri Fatma Samba Diouf Samoura’yı tanıttı. Bu sayımızın değerli isimlerinden bir diğeri ise efsane oyuncu Yılmaz Güney’in kızı Elif Güney Pütün. Kendisi bu sayımıza değerli şiiriyle eşlik etti. Yaşayan efsane, ünlü oyuncu ve yönetmen Woody Allen’la hafızalarımızı tazeledik. Son olarak Türkiye’nin efsanesi, halkın gözbebeği Anadol arabalarını Kafasına Göre Sorular köşemizde konuk ettik.

  Efsanelerin bize ilham vermesi, yol göstermesi dileğiyle yeni yıla yeni birer insan olarak başlayalım! Artık daha duyarlı, vicdanlı, yardımsever, bireyler olalım. Çevremizden gelen kötülüklere kulağımızı kapatmadan, sonuna kadar savaşalım. Çünkü biz insanların birbirinden başka kimsesi yok. Hepinize birlikte huzurla yaşayacağınız barış ve sevgi dolu bir yıl dileriz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.