sadsad x
asdasd
KG Dergiler  - 2018

Kafasına Göre Dergi - Sayı 21

Fiyat
:
79,90 TL
Planlanan Teslimat
:
31.05.2024
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu ürünü alarak Kafasına Göre Dergisi'nin Albert Einstein ve Maradona posterlerine sahip olabilirsiniz.

  Editörün Kafasına Göre 

  Sıcak bir yaz gününden herkese merhabalar!

  Yazıya da yaz mevsimine de büyük bir enerjiyle girdik ama önümüzdeki aylar bizi neler bekliyor, günler gösterecek. Biz yaz sayımızı yine çok severek hazırladık ve sıcak yaz günlerini keyifle geçirmenizi istedik. Kapağı ise yine bize ilham vermesi için çok kıymetli bir isim seçtik: Albert Einstein.

  Son 300 yılın en önemli bilim insanını kapağımıza taşırken onun o meşhur pozu bize enerji verdi. Gülen yüzü, bilgisi ve bilime katkılarından dolayı diğer bilim insanlarından çok farklı bir noktada hepimizin gözünde. Nazi zulmünden kendisini kurtarmakla kalmamış, onun durumunda olan birçok bilim insanını ve dostlarına da yardım etmiş. Kendisi hakkında birbirinden fazla söylenti ve yazı varken onun ağzından çıkan sözlere ve yazıya yer vermeyi uygun gördük.

  Einstein’ın açtığı yoldan ilerleyen bilim, aslında hayatımızın her alanını kolaylaştırdı. Evimizde kullandığımız buzdolabından, arabalarımızda yol bulma konusunda hayat kurtaran GPS bile onun biliminin eseri. Bütün bunların altında yatan şey ise onun da dediği gibi; tutku derecesinde merak. Kendisinin özel olmadığını, sadece hayal gücü geniş bir meraklı olduğundan sık sık bahsetti. Bu mütevazı bilim insanı için hazırladığımız yazılar umarım sizlerin de ufkunu açar.

  Bu sayımızda dergimize yeni bir sayfa daha katıldı: Kitap Eleştirisi. Severek okuduğumuz yerli, yabancı kitaplar ve yazarlarını sizlerle paylaşmamızın zamanı geldi. Murathan Mungan’ın Çador’unu okuyanların da okumayanlar kadar seveceği bir yazı oldu. Bundan sonraki sayılarımızda da ezber bozan içeriklerimizle sizinle buluşmaya devam edeceğiz.

  Yazınız nasıl geçerse geçsin, Kafasına Göre her zaman sizinle olsun. Her durumda size yardım edecek yazılar sizi asla yalnız bırakmayacak. Eğer bize yazmak ya da eserlerinizi yayınlatmak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 

  Kafanıza göre bir yaz geçirmeniz dileğiyle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.